Yabancı dizi izle

Yabancı diziler

Yabancı dizi izle, yabancı diziler, yabancı dizi seyret,dizi izle,dizi seyret, internetten dizi izle
DUYURU: Site adresimiz dizimag2.co olarak güncellenmiştir. Arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın :)
The Big Bang Theory izle, The Big Bang Theory yabancı dizi izle - Dizimag
The Big Bang Theory
The Big Bang Theory

10

The Big Bang Theory Oyuncuları
The Big Bang Theory

The Big Bang Theory

(2007)

IMDB: 8.6

9.4 / 10 (958 oy)
The Big Bang Theory
ALTYAZI SORUNU

arkadaşlar kaç bölüm geçirdim dizi gayet güzel ama çevirmenlerin nesi var anlamış değilim hala daha özellikle dizimag in nesi var takip edilmiyor mu rica ediyorum lütfen çevirmenler gerekli özeni göstersinler ve ya yapamıyorlarsa da çevirmenlik yapmasınlar
sorun şu ki alt yazılar çoğu kayık ya öceden gidiyo ya da sonradan geliyo bu nasıl olabiliyor yani yapmaktan keyif aldığım bir şey var o da film ve dizi izlemek o da bu işi ciddiye almayan insanlar tarafından mahvoluyor…..

15 Kasım 2016 15:41 -

şiimdi öncellikle dizinin çevirisini dizimag yapmyor genellikle yapan 1-2 çevirmenden alıyorlar ve evet hatırlıyorum çok büyük problem vermişti bana da ama 9.sezonda düzeliyor diye hatırlıyorum ve şükür 10. sezonda da daha öyle bi problem çıkmadı

24 Kasım 2016 08:48 -

dizimag den izlediğim 11 12 dizi var hepsindede alt yazı sorunu var hep geç geliyor bence buna el atılmalı daha düzeltilmemiş.

03 Şubat 2017 23:29 -

Cevap yazmak için üye olmanız gerekmektedir.